Роблять рогоносцями: топ-3 причин, чому жінки шукають секс на стороні

У того, що жінки ходять “наліво” і зраджують чоловікам, є чіткі причини.

Психологи (принаймні більшість з них) переконані – зважитися на зраду дружину/партнеру жінкам набагато складніше, ніж представникам чоловічої статі. Однак факти жіночих зрад досить часто поширені.

Про це повідомив портал Sputnik Armenia і склав топ-3 найпопулярніших причин жіночої зради.

№1. Байдужість і грубість чоловіка

Психологи вважають, що на першому місці того, що дама шукає зв’язку і секс на стороні – брак емоційної уваги з боку партнера. Чого гріха таїти, часто-густо (особливо після штампа в паспорті про шлюб) улюблена жінка перетворюється в безкоштовну домробітницю і секс-працівницю, а тепла і ласки отримує у відповідь мало.

№2. Любовний човен розбився об побут

Досить часто буває – дінка живе роки поруч з чоловіком, який не може або не хоче додати різноманітність в сімейне життя. Ось тоді в жіночу голову і закрадається думка отримати щось свіже і яскраве в обіймах коханця.

№3. Помста – страшна справа

Образа на чоловіка, сварки, лайка, нерозуміння, скандали, приниження, а часом і биття посуду – все це рано чи пізно виллється в зради. Жінки, як правило, бояться рвати відносини відразу і спершу знаходять нового чоловіка. Іноді це своєрідний акт протесту, а іноді – повноцінне розлучення з чоловіком в майбутньому.

Читайте також  Одружений лікар займався сексом з пацієнткою, аби «вилікувати»

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело