Буде прибуток від “Кварталу”: друг Зеленського зробив сенсаційну заяву

Президент України Володимир Зеленський крім державної зарплати буде отримувати також дохід від продуктів студії “Квартал 95”, які продають за кордон.

Таку заяву зробив один із засновників компанії Борис Шефір в інтерв’ю “Детектор Медіа”. За його словами, із Зеленським вже домовилися про те, що він буде отримувати зарплату тільки за основним місцем роботи – як президент. Однак, від роялті він відмовлятися не став.

“Весь прибуток від продукту, який ми виробляємо, буде між нами розділено в рівних частинах. Цей процес вимагає доопрацювання. Грубо кажучи, він отримує дохід у вигляді роялті від продажу бібліотеки по тих фільмах, які купують у всьому світі. Зарплата президента становить близько 30 тисяч гривень, по-моєму. Володя – забезпечена людина, він цього не приховував, показав свою декларацію. Але відмовлятися від роялті за продукти, які були створені за 15 років “Кварталу”, він не буде”, – підсумував Шефір.

Як повідомлялося, Зеленський у вівторок, 21 травня, призначив своїм першим помічником Сергія Шефіра. Відзначимо, Шефір є одним і бізнес-партнером Зеленського. Він – продюсер і сценарист. Є одним з художніх керівників і авторів “Студії Квартал-95”

Читайте також  Вірастюк здобув перемогу на довиборах у Раду на Прикарпатті: підсумки голосування

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -