“Не пустив на марафон”: скандальна пропагандистка Скабєєва огризнулася Зеленському

Президент України Володимир Зеленський викликав гнів у російської пропагандистки Ольги Скабєєвої, заявивши, що у нього немає часу спілкуватися з російськими ЗМІ.

Таку заяву він зробив під час пресмарафону.

На питання Зеленському, чи можливе його спілкування з пропагандистськими ЗМІ, президент зазначив, що у нього немає часу відповідати всім ЗМІ, які налаштовані не тепло до незалежності України, з якої б країни вони не були. Він додав, що “у нас різна позиція з приводу нашої незалежності, нашої території, наших людей”.

“Тому який може бути діалог?” – сказав він.

Зокрема, прозвучала назва “60 минут” – програми, яку веде Скабєєва.

Пропагандистка, якій відмовили в акредитації на пресмарафон, відреагувала на слова президента України в своєму Telegram-каналі.

“Давайте поговоримо нарешті. А то якась дурість: чого ми з Вами через посередників? Що стосується Вашого пояснення, – мовляв, візит до Києва не є для нас “безпечним”, – то, погодьтеся, президент країни – він же ж не дарма президент. І може (напевно) забезпечити безпеку на своїй території. Інакше, якесь Сомалі”, – написала вона.

Також пропагандистка заявила, що готова зустрітися із Зеленським на нейтральній території.

“Загалом, наша пропозиція чинна. Ми готові спілкуватися! А Ви? Можемо на нейтральній, наприклад, території. Ну або Ви приїжджайте до нас. У нас безпечно!” – написала Скабєєва.

Нагадаємо, щ російській пропагандистці Ользі Скабєєвій буде зроблено жорстке попередження про правила поведінки в Парламентській Асамблеї в зв’язку з січневим інцидентом з українською делегацією.

Читайте також  “У мене єврейська кров. І я президент”: промова Зеленського вразила світ. Перший, хто так зумів

Шукайте деталі в групі Facebook


-

загрузка...