Почалася Третя світова: міністр оборони Рєзніков заявив, що Росія нападе на інші країни

Почалася Третя світова: міністр оборони Рєзніков заявив, що Росія нападе на інші країни

Олексій Резніков висловився про третю світову війну. Він пояснив Заходу, що глобальний конфлікт розпочався 24 лютого 2022 року.

Ще в квітні 2022 року в ефірі Першого каналу глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляв, що “є реальна небезпека початку третьої світової війни”, маючи на увазі підтримку України НАТО. У міністра оборони України Олексія Резнікова щодо цього свою думку.

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що російська влада не має наміру обмежувати свою військову агресію лише на території нашої країни. За його словами, якщо Україна впаде, РФ прийде з війною в інші європейські країни.

Глава оборонного відомства підкреслив, що це свідчить про початок Третьої світової війни. Про це Резніков розповів у коментарі Sky News.

Глава Міноборони наголосив, що європейські країни не повинні зараз боятися ескалації з Росією. Він пояснив, що 24 лютого 2022 року РФ по суті розв’язала Третю світову війну і, якщо Україна програє, країна-агресор нападе на інші країни.

“Не бійтеся виходити на новий рівень ескалації з Росією. Адже абсолютно, чесно кажучи, Третя світова війна розпочалася 24 лютого цього року. Це абсолютно чесно і це реальне життя. Не бійтеся, бо ми перше поле битви у цій війні. Якщо ми програємо, наступне поле битви буде у європейських країнах”, – сказав Резніков.

 

Читайте також  Почнуть повномасштабний прорив: астролог назвав найкращий день на фронті в червні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело