У Грузії арештували сина Хатії Деканоїдзе

У Грузії заарештували сина колишньої очільниці Національної поліції України Хатії Деканоїдзе.
Про це повідомляє «Грузія.Online».

«Справа стосується придбання-перенесення-зберігання наркотиків. Передсудове засідання призначене на 12 квітня. У МВС поки не коментують це затримання», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що суд обрав Торніке Копалеїшвілі запобіжний захід у вигляді попереднього ув’язнення.

Також видання повідомляє, що в понеділок, 13 березня, у Тбілісі за аналогічним звинуваченням заарештували сина однієї з найвідоміших критикес нинішньої влади в країні, головної редакторки газети «Хроніка+» Елісо Кіладзе.

Він вже пройшов наркотест, який не виявив у крові вмісту наркотичних речовин.

«Кіладзе, з посиланням на очевидців і джерела, повідомила, що під час затримання її синові намагалися підкласти наркотики, але він втік, і тоді його збили машиною. Представник апарату омбудсмена підтвердив наявність у нього тілесних ушкоджень», — зазначає видання.

Хатія Деканоїдзе також відреагувала на цю ситуацію. У facebook вона написала, що «нікому не вдасться торгуватися» з нею шляхом тиску через єдиного сина.

«Ті, хто збираються торгуватися зі мною через мого єдиного сина, знайте — не вийде! Виключено! У мене немає нікого дорожчого, але моя честь не є предметом торгу», — написала вона.

Нагадаємо, 14 листопада голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе пішла у відставку. Відповідний рапорт вона подала голові МВС.

Читайте також  Маша Єфросиніна поділилася забавним відео з дворічним сином

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -