Мирний договір або військова поразка: Арестович розповів, що РФ має зробити вибір

Мирний договір або військова поразка: Арестович розповів, що РФ має зробити вибір

Радник керівника ОП переконаний, що саме Україна диктуватиме умови під час мирних переговорів.

Перед Росією зараз стоїть вибір — мирний договір або військова поразка. Саме тому Кремль призначає командирів, які тверезо оцінюють ситуацію і доповідають про неї.

Про це розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

“Починається відчайдушна торгівля зі світовою спільнотою та Україною за мирний договір. Тому що вони зрозуміли: або мирний договір, або військова поразка. Ніяких інших варіантів”, — вважає Арестович.

Радник керівника ОП переконаний, що саме Україна диктуватиме умови, і чим більше надійде західної допомоги, “тим жорсткішим голосом ми говоритимемо”.

“Проблема в іншому: ми в принципі не прихильні зараз до переговорів, і російська сторона нас в цьому звинувачує. Вони кажуть, що Україна взагалі не хоче домовлятися”, — зазначив він.

За словами Арестовича, президент Володимир Зеленський не вірить у мирні переговори з РФ. Голова ОП також наголошує, що головна задача — звільнення всієї території України.

Читайте також  Шаманка Сейраш спрогнозувала "пекельний" період для України: коли очікувати (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело