“У мене брат біля президента. Всім ж*па!”: скандал довкола брата Єрмака отримав новий поворот

Учасники скандалу з братом глави Офісу президента Денисом Єрмаком заявили, що посварилися з ним через те, що він не заплатив їм гроші, які брав за сприяння в призначенні на державні посади.

Про це самі учасники, Сергій Шумський та Дмитро Штанько, розповіли в інтерв’ю “Бабелю”. За словами Штанько, перші конфлікти стали виникати в вересні 2019 року. “До мене почали звертатися люди, мовляв, гроші заплатили, а нічого не рухається”, – пояснив він. Тоді Шумський запропонував Єрмаку створити громадську організацію і вести свою діяльність через неї.

“Відкриваємо в перших числах жовтня. Проводимо установчі збори. Голова – Денис Єрмак. Обрали. І тут він починає зникати з радарів, ігнорує дзвінки. Зустрічі раз на тиждень у кращому разі. Кажу: “Денисе, що відбувається?” Пояснює, що дуже зайнятий. Каже: “Треба почекати до лютого 2020 року. Ось Андрій (Єрмак), обійме топпосаду”. (Був) ще жовтень-листопад (2019 року). Нехай люди чекають. Але дехто не захотів чекати. Почали обурюватися. Просили повернути гроші. І тоді він нам заявив: “Які гроші? Я у вас нічого не брав”, – розповів Шумський.

Пізніше, за словами Шумського, Єрмак порадив йому “відійти від Штанька”. “Мовляв, ми нічого не брали, нехай Діма сам розбирається, нехай його порвуть”, – пояснив він. При цьому, як стверджує Шумський, Єрмак перелічив людей, у яких взяв 15 “вірчих грамот” – внесків, по $15 тисяч кожний.

Тоді ж між Штаньком, Шумським та Єрмаком відбулася зустріч, на якій вони просили брата голови ОП повернути гроші. “Він (Денис) дуже не хотів (зустрічатися). А на зустрічі заявив: “Хто ви такі і чому ви на мене наїхали?” Кажу: “Денисе, гроші бралися?” Відповідає: “Я взагалі нічого не знаю. Розбирайтеся самі. У мене брат біля президента, вам усім жопа”, – розповів Шумський.

Читайте також  Підняв очі на маму, видихнув і помер: шокуючі подробиці смерті 4-річного Назара на Хмельниччині

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі опублікували чергові аудіозаписи за участі брата керівника Офісу президента Андрія Єрмака. На записі чути, як учасники розмови обговорюють нові кадрові призначення.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело