Євробачення 2017: організаторі конкурсу запропонували російській учасниці заспівати дистанційно

Організатори конкурсу Євробачення знайшли вихід, щоб Юлія Самойлова все ж змогла представити Росію

Після рішення СБУ, в якому говорилося про заборону в’їзду Юлії Самойловій в Україну, з’явилося багато думок і обговорень цієї теми. Одними з головних питань стали: участь Росії в конкурсі взагалі і якщо так, то хто буде представляти Росію.

Поки з’явилася інформація, що Росія відмовляється транслювати конкурс Євробачення 2017. Тим часом Європейська мовна спілка запропонував варіант, який дасть можливість Юлії Самойловій виступити і представити Росію.

Організатори пісенного конкурсу запропонували виступити Юлії дистанційно.

В EBU працюють над вирішенням ситуації, яка склалась, і зробили російському “Першому каналу” безпрецедентну пропозицію, яка дасть Юлії можливість брати участь в конкурсі в цьому році. Її “живий” виступ у другому півфіналі конкурсу транслюватиметься через супутникове телебачення. Якщо російська учасниця пройде в фінал конкурсу, буде використано те ж рішення
передає BBC.ru слова організаторів конкурсу.

Тепер все залежить від російської сторони. Але “Перший канал”, який займається конкурсом, поки не дає коментарів з цього приводу.

Нагадаємо, що учасницю від Вірменії можуть не пустити в Україну. СБУ звернули свою увагу на вірменську конкурсантку Євробачення 2017 Арцвік Арутюнян. Подробиці читай за посиланням.

Читайте також  “Удачі в єднанні народів України і Росії” – Рамзан Кадиров привітав Зеленського з перемогою на виборах

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -