Пожежа в Одесі: Опізнали тіло останньої, 16-ї жертви. Відома особистість

В Одесі впізнали останню, 16-ту жертву пожежі в Коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Це директор Інституту морської біології НАН України Борис Александров.

 

Відомо, що під час пожежі у 61-річного вченого трапився напад і він упав на підлогу. Про це ще в момент задимлення повідомила його секретарка Галина Іванович, яка просила про допомогу. Прощання відбудеться 27 грудня в приміщенні біологічного факультету Одеського національного університету імені Мечникова.

Крім того, 26 грудня у Валихівському провулку відбудеться прощання з двома іншими жертвами пожежі – 16-річними студентками коледжу Катериною П’яночкіною і Юлією Маркіною.

У такий спосіб станом на 26 грудня ідентифіковані тіла всіх 16 жертв пожежі на Троїцькій, 25.

Як повідомлялося раніше, в Одеській області у зв’язку з незадовільною роботою служби під час пожежі в коледжі, де загинули 16 людей, звільнені начальник місцевого Головного управління Держслужби надзвичайних ситуацій – генерал-майор Віктор Федорчак, та його заступник – полковник Михайло Вовк. На посаду начальника регіонального управління ДСНС призначений полковник цивільного захисту Вадим Шулюк.

Читайте також  "Стильна, як завжди": Олена Зеленська приємно здивувала відоме голлівудське подружжя своїм образом (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...