А зустріти не приїхали. Порошенко і Геращенко “привласнили” звільнення полонених.

Доки українські політв’язні, які повернулися в Україну, дякують за звільнення Володимиру Зеленському, Петро Порошенко розповідає про свої заслуги у цьому справді знаковому для історії України моменті.

Петро Порошенко привітав звільнених українців і зазначив, що саме рішення, яке він прийняв ще до виборів, мало ключовий вплив на сьогоднішню перемогу.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко:

«звільнення українців – бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця в усьому світі. Вітаю наших з поверненням додому! Цьому щиро радіє вся Україна!

Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що виборене нами ще весною рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв.

Сьогоднішній піднесений настрій не повинен нас розслабляти. У нас попереду виснажлива боротьба із запеклим ворогом України, сильним і підступним. Це спільна справа влади і опозиції», – написав Порошенко.

Одна із його найближчих соратниць, Ірина Геращенко, теж не забула приписати звільнення полонених як заслугу Порошенка.

Особлива подяка й групі, яка була сформована ще президентом Порошенком і представляла Україну на слуханнях морського трибуналу в Гамбургу, бо без цього рішення на користь України, з вимогою негайного звільнення моряків і кораблів, не було б сьогоднішнього щасливого дня. Дяка всім причетним до переговорів і звільнення, знаю, який це важкий, виснажливий процес, – написала у своєму мікроблозі пані Ірина

Напротивагу їм Володимир Зеленський в аеропорту “Бориспіль” приділив увагу не власним заслугам, а заговорив про майбутні кроки порятунку українських полонених:

Читайте також  Парасюку не страшно виступати проти Порошенка: Він — жалюгідна копія Януковича. ФОТО

“Думаю про другий вже етапі і ми повернемо всіх наших”, – сказав він.

При цьому глава держави відмовився назвати конкретні терміни.

“Ми хочемо це робити дуже швидко. Ми мріємо і працюємо”, – додав Зеленський.

Цікаво, що ні Порошенка, ні Геращенко в аеропорту “Бориспіль” не було.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -