Зеленський зустрінеться з Путіним: президент зробив заяву після зустрічі з Макроном

Зовнішньополітичні радники країн-членів “нормандського формату” (Німеччина, Росія, Україна і Франція) найближчим часом обговорять підготовку зустрічі лідерів цих країн.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі, перадає УП.

“Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів. Це є ключовим питанням”, – сказав він.

Умовою для відновлення переговорів у “нормандському форматі”, як підкреслив український лідер, є припинення вогню і відведення сил на Донбасі.

Також Зеленський вказав на важливість виконання РФ рішення Міжнародного трибуналу щодо полонених українських моряків.

“На мою думку, конкретні кроки – це звільнення наших полонених, повернення українських моряків, припинення вогню, розведення військ”, – сказав він.

“Ці кроки, я думаю, дуже нескладні, дуже термінові, і ми можемо їх зробити найближчим часом. І тоді ми повертаємося до “нормандського формату” і до вирішення цього серйозного конфлікту”, – додав Зеленський.

У свою чергу Макрон заявив, що Франція готова провести зустріч у “нормандському форматі”.

“Коли прийде час, Франція готова провести засідання “нормандського формату”, щоб підтримати зобов’язання. Але до цього нам потрібно зробити певні кроки щоб, щоб були підтверджені наміри виконувати ці зобов’язання”, – сказав президент Франції.

Читайте також  Травми виявилися несумісними з життям: у США трагічно загинула відома модель

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -