На Прикарпатті чоловік, який вкрав з будинку ковбасу, сальцесон та самогонку, сидітиме у в’язниці три роки

Долинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок чоловіку, який умисно пограбував будинок.
Обвинувачений – уродженець м. Хутірськ, Російської Федерації. Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Варто зазначити, що у 2015 році чоловік уже відбував покарання за аналогічний злочин.

8 квітня близько 08.30 год, чоловік, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до будинку, розбив вікно та, за допомогою дерев’яної драбини, незаконно проник до житлового будинку. Звідти таємно викрав дві пляшки самогону, місткістю 0,5 л, кільце ковбаси домашнього виробництва вагою 1,5 кг, сальцесон домашнього виробництва вагою 2 кг. Викрадене поскладав у пакет, який знайшов в будинку. Також вкрав мобільний телефон вартістю 500 гривень із сім-карткою, зарядний пристрій марки “Самсунг”.

Надалі харчі та алкоголь обвинувачений спожив, а мобільний телефон із сім-карткою мобільного та зарядний пристрій марки «Самсунг» дав своїй бабусі, яка згодом їх віддала працівникам поліції.

Таким чином, чоловік спричинив потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 1 115 гривень.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю. Таким чином суд ухвалив визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, призначивши покарання у виді позбавлення волі на термін три роки.

Читайте також  Школяр підпалив клас, щоб приховати злочин

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -