Бердичівський виродок, який знімав у порно 8-місяців дочку, її ще й ґвалтував

Як встановили правоохоронці, батько-педофіл не тільки знімав донечку у порнографічному відео, а й регулярно глумився над власним дитям.

Після результатів експертизи батькові-педофілу з Бердичева, який використовував у зйомці відео порнографічного характеру власну дочку 8 місяців від народження, оголосили ще одну підозру. Правоохоронці додатково кваліфікували дії 27-літнього бердичівця, колишнього атовця, за ч. 3 ст. 153 КК України – «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом». Повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Таке рішення було прийнято після отримання результатів експертиз техніки, яку вилучили у батька-педофіла. На комп’ютері та смартфоні купа фото- та відеофайлів, які підтверджують його насильницькі дії стосовно малолітньої доньки.

Чоловіку, якому до того інкримінували тільки виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, тепер оголосили і підозру за ч. 3 ст. 153 («Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом») КК України. Виродкові світить до 15 років неба «в клітинку». Слідство у справі триває.

Нагадаємо, 12 липня поточного року кіберполіція затримала чоловіка, який використовував свою 8-місячну доньку для створення порно.

Читайте також  Завдaла безліч yдaрів: 16-річна дівчина сама нарoдила і вбuла немовля

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -