Наречений втік з власного весілля. Причина цього вчинку вразила навіть гостей(відео)

Про вміння Стюарта і його брата-близнюка пожартувати знали всі. Вони з братом Робертом з раннього дитинства розігрували один одного і рідних. Коли Стюарт вирішив одружитися на Вікі, всі розуміли, що без якогось підступу або казусу точно не обійдеться.

Однак того, що сталося в день одруження, точно не очікував ніхто! Уявляєте, якою веселою вдачею володіє Стюарт, якщо в своєму весільному розіграші він умовив взяти участь навіть священика!

Спочатку ми бачимо, як наречений з нареченою, стоячи біля вівтаря, дають клятви. Раптом з’ясовується, що Стюарт, лінива голова, забув удома обручки.

Недовго думаючи, він розвертається і вилітає з костелу св. Іоанна Хрестителя в невідомому напрямку, так що гості не встигають зрозуміти, що відбувається …

Але відразу ж над вівтарем з’являється великий екран, на якому ми бачимо, який шлях долає Стюарт, щоб забрати обручки: їде на тракторі, перестрибує через паркан, біжить наввипередки з вівцями і навіть пробирається в будинок через вікно.

Звичайно ж, це була ретельно спланована постановка. Можу собі уявити, що відчувала в той момент кохана Стюарта. Хоча, напевно, вона звикла до різного роду витівок свого чоловіка.

 

Читайте також  Опублікували фото загиблого в ДНР росіянина зі штик-ножем замість руки

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -