“Люди просто мовчали і спостерігали”: У Львові жорстоко побили відомого трансгендера

У Львові невідомий чоловік побив відому активістку, дівчину-трансгендера Анастасію Домани. Інцидент стався в громадському транспорті, де було багато людей, які не проявили ніякого співчуття до Насті.

Так, за словами потерпілої, один з пасажирів львівського трамвая, якому дівчина зробила зауваження, вкрай різко відреагував на її слова і почав у відповідь обзивати і поводити себе неадекватно. Про це Домані написала на своїй сторінці в Facebook.

“Вчора мене побили, вперше в житті, на грунті ненависті і через мою гендерної ідентичності. Заходячи в передні двері трамвая я вперлася в чоловіка, який намагався купити талон у водія, не пройшовши в салон. Зробила йому зауваження, так як мене ззаду підштовхували інші пасажири. Той різко огризнувся, я відповіла. Далі все відбувалося вкрай погано для мене”, – поділилася дівчина-трансгендер.Потім, за словами Анастасії, чоловік почав їй погрожувати, різко хапати за лікті, а потім кілька разів ударив по обличчю.

“Той мужик став голосно обговорювати мою зовнішність, кричати “що це зайшло?”, “ти хто таке, не мужик і не баба”, “чого в спідницю вирядився?”, підсів на вільне праворуч від мене сидіння і хапаючи за лікті погрожував.Я бачу його руки, очі, він стежить за моїм телефоном, – розумію, що зараз щось буде. На півслові він б’є мене в праву частину скули, окуляри розбиваються, головою, від сили удару, дістаю ручку переднього сидіння, потім два удари ще – в лоб і голову”, – підкреслила постраждала.

Також вона розповіла, що люди, які перебували в трамваї і все бачили, ніяк не відреагували на ситуацію, а просто мовчали і дивилися.

В результаті Домані звернулася в поліцію з вимогою порушити кримінальну справу. Наразі триває розслідування інциденту.

Читайте також  Зеленський взявся за добробут українців: перші нововведення у фінансовій та податковій сфері

Як повідомлялось, вперше в історії в конкурсі “Міс Всесвіт” візьме участь дівчина-трансгендер. Модель Анджела Понсе стала володаркою титулу “Міс Іспанія”, що дало їй право представляти свою країну на престижному змаганні. Захід відбудеться в листопаді на Філіппінах.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -