Якщо у вас важкий період в житті, прочитайте цю молитву. Дуже сильна!

Цієї молитви мене навчила бабуся… Вона не раз мене рятувала! Пам’ятаю не вірила я ще, залишилися з чоловіком в чужій країні, ні знайомств, ні грошей… Залишалося тільки на Бога сподіватися.

Я згадала про цю молитву і всю ніч гаряче молилася. І допоміг нам Микола Угодник-в той день чоловікові зателефонували і запропонували хорошу работу.С тих пір я повірила.

Ділюся з вами цією надзвичайно сильною молитвою. Не всі вірять в силу молитов, однак, при виникненні серйозних життєвих труднощів часто просять допомоги у вищих сил.

Найбільші святі, які довели за життя свою праведність і непорочність душі, багато століть доносять благання про допомогу Отця Небесного.

Саме такою людиною був Святий Миколай, якому моляться мільйони віруючих.

За свідченням багатьох людей, молитва Миколі Чудотворцю, що змінює долю, дійсно допомагає, рятує від усіляких бід, проблем і хвороб.

Народ вірить, що молитва чудотворцеві змінює долю. Він чує тих, хто молиться і допомагає всім, кому потрібна підтримка у важкій ситуації.

До нього звертаються з проханнями про заступництво, здоров’ї, заміжжя, умиротворення душі та іншої допомоги.

Святитель Миколай вважається покровителем моряків, мандрівників, так як при житті він зміг приборкати бурю в морі.

Православна молитва Миколі Чудотворцю – одна з найсильніших.

Якщо молитва дійсно щира, йде з самого серця, вона може змінити життя людини на краще, зцілити і зробити диво.

Сприятливі зміни відбуваються не тільки в житті самих молільників, а й тих, про кого вони моляться.

Чудотворець допомагає навіть в найважчих і, здавалося б, безвихідних випадках.

Дієвість цієї молитви підтверджена багатьма чудесами, які відбулися з тими, хто за допомогою щирого молитовного звернення зміг змінити своє життя в кращу сторону.
Ангела чином, земного Сущани єством яви всього творіння Творця; благоплодную бо доброту душі твоєї передбачивши, преблаженний Миколу, навчи всіх волає тобі так: Радуйся, у шатах ангельських народжений, якоже у плоті чистий радуйся, і водою і вогнем хрещений, яко же у плоті свят. Радуйся, народженням своїм батьків удівівий; радуйся, силу душевну абие після різдва явив. Радуйся, сад землі обітниці, радуйся, кольорі Божественного насаджень. Радуйся, лозо доброчесна винограду Христового; радуйся, древо чудоточное раю Ісусового. Радуйся, Крін райського прозабенія; радуйся, миро Христового пахощів. Радуйся, бо через тебе відганяючи ридання радуйся бо через тебе приноситься радість. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Читайте також  Чому так буває, що люди в церкву ходять, Богу моляться, а живуть все так само погано. Дуже мудра притча

Радуйся, образі ягнят і пастирів; радуйся, святе очистилище моралі. Радуйся, чеснот великих вмістилище; радуйся, святині чисте і чесне житло! Радуйся, світила всесвітлий і вселюбімий; радуйся, світлі златозарний і невинний! Радуйся, гідний Ангелів співрозмовнику; радуйся, добрий чоловіків наставниче! Радуйся, правило віри благочестивої; радуйся, образі лагідності духовні! Радуйся, бо через тебе від пристрастей тілесних позбавляємося; радуйся, бо через тебе слодостей духовних сповнюємося! Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий Чудотвоче!

Шукайте деталі в групі Facebook