Помста Путіна: отруєний активіст втратив зір, слух і здатність ходити

Російський активіст групи Pussy Riot втратив зір, слух і здатність ходити у зв’язку з ймовірним отруєнням минулого тижня, але його стан покращився після лікування у Берліні.


Про це пише Reuters з посиланням на слова одного з учасників Pussy Riot. Пьотра Вєрзілова доставили до відомої берлінської клініки Шаріте. До Німеччини він прибув на спеціальному медичному транспортному літаку пізно в суботу. Bild “Йому краще. Все гаразд. Лікарі тут прекрасні”, – повідомила з лікарняної кімнати член групи Вєроніка Нікульшина. “Я вірю, що його навмисно отруїли і що це була спроба залякати або вбити його”, – розповіла дружина Вєрзілова Надєжда Толоконнікова.
30-річний Вєрзілов був членом арт-групи “Війна”, а пізніше – групи Pussy Riot. У 2014 році учасники цієї групи заснували видання “Медіазона”, а Вєрзілов став його видавцем.
У липні під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу в Москві члени Pussy Riot (Вєрзілов та інші) влаштували акцію “Міліціонер вступає в гру”, вибігши на поле у поліцейській формі.
На цьому матчі були присутні президент Росії Владімір Путін, його французький колега Еммануель Макрон і президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович.

Читайте також  Гончарук терміново написав заяву! Залишає крісло. Цього не чекав ніхто

Шукайте деталі в групі Facebook