До ТЦК доставлять примусово: кого з чоловіків потягне поліція

До ТЦК доставлять примусово: кого з чоловіків потягне поліція

Можливі й такі неприємні ситуації.

Мобілізація військовозобов’язаних в Україні викликає серйозну увагу. За словами заступника начальника Івано-Франківського обласного ТЦК та СП, начальника сектору мобілізаційно-оборонної роботи Романа Боднара, кожен громадянин віком від 18 до 60 років має бути зареєстрований на військовий облік.

Ті, хто ухиляється від цього обов’язку та відмовляється надати оновлені дані, можуть бути примусово доставлені до ТЦК.

Боднар каже, що в Івано-Франківській області вже розпочав роботу реєстр військовозобов’язаних під назвою “Оберіг”, до якого внесено дані близько 90% громадян.

Ці дані збираються з різних джерел, але доступ до реєстру обмежений та доступний лише співробітникам ТЦК та Прикордонної служби.

Особи, які потрапляють до реєстру “Оберіг”, вважаються такими, що перебувають у розшуку, якщо вони не є на порядку денному або не надали законних даних.

Такі громадяни можуть бути зупинені на вулиці та примусово доставлені до ТЦК. За рік до реєстру було додано ще три тисячі осіб, їхня загальна кількість досягла 36 тисяч.

Боднар також зазначив, що можливі неприємні ситуації, коли людина має право на відстрочку від призову, але не надала необхідних даних у ТЦК.

Наприклад, така людина може зіткнутися з проблемами при виїзді за кордон, коли їй можуть відмовити у проходженні через статус “у розшуку”. Це може стати причиною для відправлення його до ТЦК для уточнення даних.

Читайте також  "Чоловіків змусять прийти в ТЦК за допомогою нового методу, повістки і покарання підготували ухилянтам": мобілізація 2024

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело