Не наближайтесь до кордону: у Волинській області людей попередили про небезпеку

Ситуація на кордоні з Білоруссю повністю контрольована, але слід подбати про власну безпеку

На вторгнення з Білорусі українці чекають уже дев’ять місяців. Адже якраз Росія зі свого боку розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, що заважає російській армії повторити спробу, але з боку свого сателіту.

Тому українські війська та спецслужби продовжують облаштовувати захисні споруди на кордоні з Білоруссю. Саме тому у Любешівській громаді Волинської області українцям заборонили наближатися до кордону з Білоруссю ближче ніж на 2 кілометри. Детальніше про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на заступника Любешівського селищного голови Володимира Сергійчука.

Повідомляється, що у цьому районі облаштують мінно-вибухові загородження.

“Через збройну агресію Російської Федерації та для забезпечення заходів зміцнення національної безпеки та оборони України, а також через можливу небезпеку у зв’язку з облаштуванням мінно-вибухових загороджень забороняється наближатися до кордону з республікою Білорусь ближче ніж на 2 км”, – уточнив Сергійчук.

Чиновник наполегливо попросив місцевих жителів не наближатися до дільниць, які позначені табличками та знаками з написами “Міни” та “Обережно міни”. Ця заборона стосується всіх видів діяльності, відпочинку та пересування у прикордонній зоні, крім узгоджених з українськими бійцями видів робіт. Уточнюється, що такі обмеження діятимуть до закінчення воєнного стану.

Читайте також  Не нехтуйте повітряними тривогами: у ЗСУ попередили про небезпеку на Різдво

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело