Не виходить із запою: Медведєв заявив, що Україна скоро зникне з карти світу

Колишній президент РФ і нинішній заступник глави російського Радбезу зробив низку чергових маразматичних заяв

Дмитро Медведєв, який зазнає серйозної алкогольної залежності, знову почав розмірковувати про долю Європи та України.

У хмільному чаді якийсь заступник секретаря російської ради безпеки і оборони товариш Медведєв почав міркувати чи не в планетарних масштабах. Таке буває, коли вип’єш зайвого. Як відомо, Медведєв дуже грішить цим “зайвим”.

Цього разу він розповів у своєму Telegram-каналі, що Росія не винна в тому, що Європа загниває, і що там надзвичайна інфляція. Не в Росії дика інфляція, де бідність – це життя, а в Європі. Розумієте?

Також Медведєв стверджує, що у США президентом є “дідусь із деменцією”. Чи не помилився? Може, про Путіна хотів сказати?

Крім того, Революцію Гідності в Україні він назвав “державним переворотом” та додав, що Україна скоро зникне з карти світу

На завершення своїх нестримних і буйних думок Медведєв додав, що “українських злочинців” судитимуть за “злочини проти народу України та Росії”. Знову ж таки, обмовився. Все має бути з точністю та навпаки: російських злочинців та варварів судитимуть за вторгнення в Україну, за масові вбивства мирних громадян і за те, що Путін за кілька місяців знищив 40 тисяч своїх військовослужбовців, наказавши їм захопити мирну європейську державу – Україну.

 

Читайте також  Повторне захоплення Києва та доля Зеленського: астролог дала неочікуваний прогноз

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело