Сільська доярка жорстоко розправилася з насильниками розбивши їм голови, а одному відірвала яйце

19-річна доярка Ксенія з передмістя Вінниці жорстоко розправилася з насильниками, які увірвалися до неї в будинок. Вона розбила їм голови, а одному з них відірвала яйце. Про це у своєму Facebook написав блогер Лучезар Панфілов.

Ксенія працює дояркою у бабусі-інваліда. Мужика в господарстві немає, і двоє мерзотників вирішили цим скористатися. Алкоголіки, які живуть по сусідству, прийшли вночі. Вони заявили, що збираються “допомогти з дровами”. Довірлива дівчина впустила їх до хати. Чи варто говорити про те, що ніякої допомоги і близько не було. Вони полізли до дівчини, щоб зробити з неї самий мерзенний вчинок. Однак вони були занадто п’яні.

Зав’язалася бійка, в ході якої одному з них вона завдала травму черепа чайником, а іншому відірвала яйце.

На наступний день з приходом дільничного з’ясувалося що на неї подано заяву про нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Але так, як це був самозахист, та ще й на території потерпілої, велика ймовірність, що вдасться відбутися умовним терміном. Хоча покарані повинні були бути ті, хто напав на дівчину. Адже на місці Ксенії міг виявитися хтось слабкіше, хто не зміг би дати відсіч. Коментатори зійшлися на тому, що ґвалтівники отримали по заслугах.

Читайте також  Пішов гуляти з друзями і більше не повернувся: Загибель підлітка вразила всю Україну

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

загрузка...