Кравчук показав свій засіб від ковіду – працює на батарейках: “Я сподіваюся…”

Перший український президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук здивував багатьох, він презентував свій захисний засіб від Covid-19.

Так, в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, яке оприлюднене в Youtube, на питання, що у Кравчука за прилад знаходиться на шиї, той відповів, що це захист від коронавірусу.

“Це зробили американці. Він працює від батарейок, заряджається і озон, повітря постійно звідти йде, і вбиває мікроби. Я сиджу зараз, навколо нас озон вже вбив всі мікроби. Я так сподіваюся”, – відповів Кравчук.

Варто також нагадати нашим читачам, що перший президент України Леонід Кравчук заявив, що більшість жителів Донбасу не хочуть повертатися в Україну. Однак, за його словами, вони не проти повернення на умовах автономії, щоб “спілкуватися” з Росією.

Крім того, Кравчук знову заговорив про подачу води в Крим. Перший президент України не виключає відновлення подачі прісної води в тимчасово окупований Росією Крим. Він зазначив, що така можливість повинна бути передбачена тільки для пересічних жителів півострова в разі катастрофічної необхідності.

Читайте також  У Путіна залишився лише один вихід: в Росії почався незворотній процес

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело