Ви не уявляєте, що нас всіх чекає якщо Зеленський не піде на другий термін – експерт повідомив страшну річ

Ви не уявляєте, що нас всіх чекає якщо Зеленський не піде на другий термін – експерт повідомив страшну річ

Якщо Володимир Зеленський ухвалить рішення не йти на другий термін президентства, наступника потрібно готувати вже зараз. Це допоможе уникнути катастрофи.

Прогноз зробив Олексій Антипович – керівник соціологічної групи “Рейтинг”. Він наголосив: якщо Зеленський не збирається вдруге ставати президентом, готувати наступника потрібно вже.

Це – страшне питання. Я, дивлячись на якість рейтингів довіри, розумію, що там порожнеча. Якщо він не йде, то там – нікого,
– наголосив Антипович.

Він додав, що, на його думку, “ця держава просто в тартарари розвалиться, якщо він (Зеленський – ред.) не піде на вибори”.

За словами Антиповича, Зеленський має найвищу довіру українців. Він вже однозначно увійшов в історії, адже під час повномасштабної війни був “номер 1, світовий лідер”. Водночас і після Україна потребуватиме сильного лідера, якому довірятимуть. Тоді розпочнеться дуже важкий повоєнний період. У ньому гостро залишатимуться питання економіки, корупції, необхідності реформ.

Соціологічні дослідження стверджують, що після початку повномасштабної війни довіра українців до Зеленського лише зросла. Те, що президент відмовився від евакуації з Києва й почав мобілізовувати на підтримку України весь цивілізований світ, викликало повагу у населення.

Окрім того, понад 60% українців вважають, що Зеленський має піти на другий термін президентства.

Читайте також  Заради України! В Італії Зеленський зважився на немислиме. Папа Римський розчулений

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело