Газова атака у Сирії: кількість жертв зросла

У підконтрольній повстанцям сирійській провінцій Ідліб внаслідок імовірної газової атаки, здійсненої силами режиму Асада або російськими військами, загинули щонайменше 100 людей, ще 400 мають проблеми із органами дихання. Про це з посиланням на сирійських медиків повідомляє агенція Reuters.

Кількість загиблих може зрости, відзначає частково базований у Парижі Союз медичних установ, коаліція міжнародних гуманітарних агентств, які підтримують медичні заклади у Сирії. “З 06:30 ми бачили більш ніж 40 ударів. Кількість жертв продовжує зростати через удари по всій провінції”, – повідомили медики. Відеозапис перших хвилин після нальоту у соцмережі “Фейсбук” оприлюднили на сторінці спільноти Day of Solidarity with Syria. На ньому видно, що постраждалі, серед яких багато дітей, задихаються. Їх обливають холодною водою.

Як повідомили, удари у місті Хан-Шейхун (провінція Ідліб), вчинені з боку сирійських урядових військ або російських винищувачів, викликали у багатьох людей задуху. Сирійський уряд постійно заперечував застосування хімічної зброї. Якщо ця інформація буде підтверджена, це буде одна з найбільш смертоносних атак у Сирії з часу початку громадянської війни у цій країні шість років тому. Мохаммед Расул, який є головним відповідальним за надання послуг швидкої допомоги в Ідлібі, повідомив, що 67 осіб загинуло та ще 300 отримали поранення. Водночас проопозиційний телеканал Orient News повідомив, що кількість жертв становить 100 осіб.

 

Читайте також  Це оголошення вiйни, – Pосія відреагувала на військові yдари з боку США у Сирії

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -