У Києві вилучили фальсифіковані ліки на 150 тисяч доларів

Правоохоронці вилучили значну кількість незареєстрованих на території України лікарських засобів вартістю близько $150 тисяч.

Столичні правоохоронцями припинено діяльність групи осіб, які займалися незаконним виробництвом та збутом сильнодіючих лікарських засобів на території України в особливо великих розмірах. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

За результатами проведення більше десяти санкціонованих обшуків в автомобілях, складських приміщеннях та за місцем проживання причетних осіб на території міста Києва, Київської та Донецької областей правоохоронці вилучили значну кількість незареєстрованих на території України лікарських засобів вартістю близько $150 тисяч, комп’ютерну техніку, поштові накладні, засоби зв’язку, а також грошові кошти, ймовірно здобуті злочинним шляхом, у сумі близько $100 тис.

Крім того, виявлено значну кількість лікарських засобів з ознаками підробки, марковані під відомих вітчизняних виробників ліків, у зв’язку з чим вирішується питання про внесення відповідних відомостей до ЄРДР за ст. 321-1 КК України.

Також встановлено місце фасування та зберігання заборонених та фальсифікованих лікарських засобів.

 

Читайте також  Віра Брєжнева опублікувала сімейне фото

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело