​Супровід для ТЦК: МВС додатково виділить 513 патрулів для забезпечення процесу мобілізації

​Супровід для ТЦК: МВС додатково виділить 513 патрулів для забезпечення процесу мобілізації

У разі, коли поліція та представники ТЦК виконують спільні патрулі та завдання, то вони можуть разом вручати повістки військовозобов’язаним. Для забезпечення виконання закону про мобілізацію та врегулювання можливих конфліктів, МВС планує виділити 513 патрулів поліції, які будуть супроводжувати групи ТЦК.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Керманич МВС наголосив, що патруль не завжди буде супроводжувати співробітників ТЦК, а лише “за їхнім бажанням і по можливості”.

“Ми ж не можемо стільки [для всіх груп ТЦК] патрулів організувати. У нас ще є реагування на злочини, на повідомлення по території держави. Тобто ми виділяємо кожного дня кількасот патрулів по території нашої держави для того, щоб працювати зі співробітниками ТЦК.”, – заявив Клименко.

За його словами, наразі кількість таких патрулів досягла позначки у 513 – максимум, який може забезпечити відомство.

Також Міністр МВС розповів, що під час супроводу співробітників ТЦК та контакту з громадянами України обов’язково все має фільмуватися на бодікамеру поліцейського. Він додав, що головна функція поліції в таких патрулях – арбітраж у разі конфлікту між працівниками ТЦК і громадянами.

“Наприклад, коли працівник ТЦК хоче прийти до громадянина додому і вручити йому повістку, то вони повідомляють про це поліцію. Поліцейські завжди поруч для того, щоби уникнути цих порушень порядку — як з однієї, так і з іншої сторони. Поліцейський виступає арбітром”, — пояснив він.

Читайте також  Закон в дії: У Києві в чоловіка забрали квартиру за аліментні борги

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело