У США розслідують інцидент зі знімками оголених жінок-морпіхів

У США розслідують скандальні публікації фотографій оголених жінок-морпіхів

У Сполучених Штатах Америки Служба кримінальних розслідувань ВМС розслідують скандальну справу з публікаціями фотографій жінок-морпіхів.

Про це пише The War Horse.

Сотні службовців підозрюються у поширенні в соцмережах знімків оголених жінок-колег.

Зазначається, що наразі перевіряють близько сотні морських піхотинців за створення закритої групи “Marines United” в Facebook, де оприлюднили скандальні фотографії. До групи входили близько 30 тисяч чоловіків.

Крім фото, в групі подавалась також особиста інформацію про кожну з “героїнь”, а саме імена, посада та посилання на сторінки в соцмережах.

В даний момент з’ясовується, яким чином фото потрапили до цієї групи та хто їх опублікував. Підозра перш за все падає на колишніх партнерів жінок або їх отримали через взлом особистих сторінок у мережі.

В Міноборони США заявили, що можливо ця інформація використовується або мала бути використана для шантажу військових, а також ставить під загрозу національну безпеку.

Скандальну групу наразі заблокували та одного з підозрюваних, що розмістив посилання на знімки, вже відсторонили від служби.
Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua”, у США готуються випустити модернізований вид мінометів для оснащення армії, які працюватимуть на системі лазерного прицілу.

Читайте також  Зінедін Зідан: Ніколи не очолю "Барселону"! Тепер у вас є заголовок

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -