У Раді запропонували перейменувати проспект Бандери в Києві

Народний депутат від фракції ОПЗЖ Ілля Ківа запропонував перейменувати проспект Степана Бандери в Києві на честь вбитого в США афроамериканця Джорджа Флойда.

Ківа запропонував перейменувати проспект Бандери в честь Флойда

Про це він написав у своєму Telegram з саркастичним підтекстом. Ківа також запропонував оголосити тиждень жалоби в Україні, “канонізувати невинно убієнного Флойда і призначити день шанування його в церкві”.
Він звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з вимогою “виділення матеріальної допомоги в розмірі $10 000 000 сім’ї загиблого афроамериканця, борця за свободу і права чорношкірих людей”.

“Прошу розглянути можливість включення Флойда в списки Небесної сотні, як людини, що почала “революцію гідності” в Сполучених Штатах Америки”, – додав нардеп.

Проспект Степана Бандери розташований в Оболонському і Подільському районах Києва. У 2016 році названий на честь одного з ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху. До цього був Московським проспектом.

Кива:

“В солидарность с американским народом, разделяя их национальное горе в связи с трагической гибелью чернокожего великомученика. Как Народный депутат Украины, предлагаю объявить неделю траура и переименовать в Киеве проспект Степана Бандеры в проспект Флойда!!! Так же обращаюсь к митрополиту Эпифанию с требованием канонизировать невинно убиенного Флойда и назначить день почитания его в церкви.
Обращаюсь к примьер – министру Шмыгалю с требованием выделения материальной помощи в размере 10 000 000$ семье погибшего афро-американца, борца за свободу и права чернокожих людей! Прошу рассмотреть возможность включения Флойда в списки Небесной сотни, как человека начавшего «революцию гидности» в Соединённых Штатах Америки!!!”

Читайте також  92-річна чернівчанка всю вулицю засадила магноліями

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело