“Так хто з нас фашист?”: Притула записав красномовне звернення до росіян і жителів “ЛДНР”

Сергій Притула звернувся до всіх хейтерів з Росії і “ЛДНР” і закликав їх не хвалитися дуже сумнівними “досягненнями” на Донбасі. Український шоумен також висміяв відео російського пропагандиста Олександра Сладкова, який розповідав, як окупанти збили безпілотник ЗСУ “Лелека 100”.

Притула також розповів, що збитий безпілотник, про який розповідав Сладков, він особисто купував разом з іншими волонтерами. Своє звернення шоумен записав російською мовою і опублікував його на своєму YouTube-каналі. При цьому він зазначив, що це його перше і останнє російськомовне відео, пише Styler

Притула відповів Сладкову на порівняння вартості українського безпілотника і протитанкової керованої ракети з ціною російського автомобіля Lada Priora. Волонтер заявив, що ці машини “г*вно”, а наші ракети – це круто, і у нас їх багато.

При цьому безпілотник вартістю 10 тисяч доларів був збитий з ЗРК “ОСА”, який коштує 50 тисяч доларів

“Ви пачкою за 50 тисяч доларів збили мою пачку в 10 тисяч доларів. Такий обмін 1:5 мене влаштовує”, – зазначив Притула.

Він також пояснив різницю між загиблими з двох сторін. Притула підкреслив, що коли вбивають нашого солдата, то його в останню дорогу проводжає все місто чи село, а коли гине їх солдат, то його “тихенько закопують, як собаку”. При цьому родичів убитих змушують мовчати.

Крім того, він розповів про те, що поранених з тієї сторони засилають в похмурі лікарні без держпідтримки. А поранені захисники України відправляються на реабілітацію до Німеччини, Чехії, США, Канади та Ізраїлю.

 

Читайте також  Від сьогодні в Україні можна купувати валюту онлайн, дізнайтеся подробиці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело