“Україну чекає справжня катастрофа!”: Потап гнівно звернувся до українців. Ви що робите

Український репер Потап жорстко висловився про туристів, які повернулися в Україну і не захотіли залишатися на обсервації.

Так, він заявив, що через некоректну поведінку людей Україну чекає справжня катастрофа. Про це Потап повідомив в своєму підкасті на Youtube

“Я розумію, що складно бути закритим два тижні. Ти прилетів з В’єтнаму і хочеш поїхати відразу на Бесарабку. Це приклад того, чому в Україні ще не розпочалася, але почнеться справжня катастрофа”, – сказав Потап.

“Ви що долбодятли? Ну ви закриті, ну така ситуація. Пандемія. Весь світ об’єднався. Світ об’єднався, а Україна не об’єдналася. Тому що “моя хата з краю”, – додав артист.

Сам же артист вирішив показати, що в затишній домашній обстановці не буває нудно навіть на вихідних, – Потап тренувався в спортивному костюмі лимонного кольору, а після відпочивав у компанії їх з Настею Каменських песика на прізвисько Мімі, якого фолловери просто обожнюють.

Раніше Потап випустив пісню, яку присвятив карантину через коронавірус. Свій трек артист так і назвав “Карантин”.

 

Читайте також  Екстренна НОВИНА !!! У ПУТІНА ШОК !!! У Кремлі ступор: Конгрес США прийняв довгоочікуваний закон України !!!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело