Що відбувається з тілом, якщо не займатися коханням

Інтимна близькість є важливою складовою життя людини. Вона має неабиякий позитивний вплив на організм, зокрема зміцнює імунну систему та покращує емоційний стан. А от відсутність близькості здатна погіршити самопочуття, при цьому порушується робота багатьох систем організму.

Сьогодні ми вам розповімо, що може статися з організмом, якщо довго не займатися коханням.

1. Якщо у вас відсутнє статеве життя, то можуть виникнути проблеми з контролем сечового міхура. Найчастіше ця проблема виникає у жінок, оскільки «кохання» підтримує м’язи тазового дна в тонусі.

2. Високий кров’яний тиск. Щоб зберігати кров’яний тиск в нормі, інтим повинен бути регулярним.

3. Часто вагінальна сухість може бути спричинена відсутністю інтимного життя.

4. Підвищений ризик серцевого нападу. Результати деяких досліджень показують, що регулярне статеве життя у два рази знижує ризик серцевих нападів.

6. Депресія та стрес. Ніщо краще не знімає напруження, ніж інтимна близькість. Це природний спосіб зняття стресу та запобігання депресії.

7. Проблеми з пам’яттю. «Близькість» допомагає мозку виробляти нові мозкові клітини, зокрема, в зоні, що відповідають за пам’ять.

8. Безсоння. Після інтимної близькості в організмі виробляється гормон пролактин, який «присипляє» тіло, розслаблює м’язи. Немає цього гормону — з’являються проблеми зі сном.

Читайте також  Чому жінки показують своє тіло після пологів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело