OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ

Конкурс з продажу “Одеського припортового заводу” не відбувся і ще трохи новин за 7 грудня.

ОПЗ знову не продали: як розвивалися події.
Перший конкурс з продажу 99,567% ПАТ “Одеський припортовий завод” (ОПЗ) був запланований на 18 липня і не відбувся через відсутність заявок.
19 жовтня Кабінет міністрів схвалив умови повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ОПЗ і стартову ціну цього пакету на рівні 5,16 млрд гривень.
Заявлялося, що діалог щодо приватизації “Одеського припортового заводу” ведеться із 6-7 інвесторами.
Вчора перший заступник гендиректора ОПЗ Микола Щурик заявив, що Фонд державного майна України не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ВАТ “Одеський припортовий завод”.
Також стало відомо, що група компаній DCH Олександра Ярославського не братиме участь в конкурсі з приватизації ОПЗ.
Нафтова компанія “Укрнафтобуріння”, афілійована з бізнесменом Ігорем Коломойським і депутатом Верховної Ради Віталієм Хомутинніком, відмовилася від участі в конкурсі.
Голова Фонду держмайна Ігор Білоус заявив, що ключовими чинниками відсутності заяв на конкурс з продажу ОПЗ є негативна цінова кон’юнктура на глобальних ринках мінеральних добрив, висока ціна на газ та продовження нарощення боргів компанії.
Також він допускає зупинку найбільшого виробника аміаку й карбаміду ОПЗ.
Пізніше Прем’єр-міністр Володимир

Гройсман заявив про неефективність роботи Фонду державного майна України.
“Фонд державного майна показує свою неефективність. Конкурс з продажу ОПЗ показав, що ця інституція не може ефективно провести приватизацію, управляти майном. Це не повноваження Кабміну, але я б позвільняв вас всіх, хто керує Фондом”, – заявив Гройсман.
“Зрозуміло, що прем’єр незадоволений результатами. Я б теж на його місці був би незадоволений результатами. Я думаю, що у нас ще будуть дискусії з приводу того, які деталі, що власне призвело до цього”, – відповів прем’єру Білоус.
Ще трохи новин:
Аудит ЄС: Україна – найбільш корумпована країна Європи.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляє про тиск на нового керівника ПАТ “Укрзалізниця” Войцеха Балчуна.
Власники єврооблігацій на 500 млн доларів з терміном обігу до 2021 року ПАТ “Укрзалізниця” схвалили відмову від умови крос-дефолту по певній внутрішній заборгованості, в тому числі Донецької залізниці, до 2018 року.
І текст для найстійкіших: “Великий переполох, або Як депутати “балансували” бюджет”.
Акцизи — “плюс”, рента — “мінус”, мільярдні дотації для агрохолдингів. ЕП пропонує ознайомитися з основними змінами “бюджетного пакета”, які були ухвалені напередодні у Верховній Раді в першому читанні.

Читайте також  Ескорт – не завжди інтим: Як у Франківську депутатам пропонували елітний супровід

За матеріалами: http://www.pravda.com.ua/

Шукайте деталі в групі Facebook