«Довелося збивати»: в Ірані зізналися, що навмисно знищили літак МАУ

В Ірані заявили, що рішення військових збити український пасажирський літак в небі над Тегераном було правильним. Там навіть нахваляються тим, що причетних до цього людей не заарештували.

 

Деталі: Таку заяву зробив член комісії з питань юстиції парламенту Ірану і депутат Хассан Норузі. Таким чином він спростував слова офіційних осіб країни про те, що винні покарані. Про це інформують Al Arabiya та The Jerusalem Post.

За словами депутата, літак вийшов з-під контролю іранських диспетчерів і опинився під контролем США.

Норузі також заявив, що рейс МАУ за тиждень до трагедії був в Ізраїлі. Там, як сказав іранський депутат, систему управління літака начебто зламали. Його перед авіакатастрофою буцімто контролював «хтось інший», тож військовим довелося збити літак.

“Враховуючи, що інші країни контролювали літак, наші військові зробили свою роботу добре,” – наголосив Норузі.

На такі слова іранського депутата поки не відреагував ані президент країни Хасан Рухані, ані представники КВІР. Однак, 6 квітня Корпус вартових ісламської держави оприлюднив заяву про те, що через збиття літака МАУ певну кількість людей вже заарештували та притягнули до відповідальності. Водночас, жодних подробиць та деталей не повідомили.

Читайте також  Українському морякові загрожує повішення в Ірані

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело