Угорщина заборонить в’їзд українцям: на кордоні посилюють карантин

Угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Усіх громадян зі списку країн “червоної зони” в Угорщину не допускатимуть. У цьому списку опинилася і Україна.

Угорщина 12 липня оголосила про запровадження нових обмежень на своїх кордонах, які вступлять у дію через три дні – з середи, 15 липня, повідомляє Deutsche Welle. Причиною тому є спалахи коронавірусу в кількох сусідніх країнах.

Нові правила в’їзду в Угорщину
Іноземцям з країн, внесених до “червоного списку”, в’їзд до Угорщини буде заборонений. Це стосується й українців, адже Україну, а також Албанію, Чорногорію та деякі інші країни угорська влада внесла саме до “червоного списку”.

Від обмежень звільнено транзитних мандрівників, працівників транспортної галузі та ділових людей, які їдуть у відрядження, хоча їхній стан здоров’я також будуть перевіряти.
Згідно з новими правилами, на кордонах будуть перевіряти стан здоров’я громадян Угорщини, котрі повертаються з країн, внесених до “червоного” списку. Навіть якщо вони не є інфікованими, їм все одно доведеться відбути 14 днів на карантині.

Самоізоляції можна уникнути, якщо громадянин може пред’явити два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п’ять днів.

Що таке “червона зона”?
До “червоної” зони влада держави відносять ті країни, де коронавірусна ситуація є такою ж, як в зазначеній країні або гіршою. Мовиться про кількість випадків зараження на 100 тисяч населення.

Також є ще “зелена” зона – це ті країни, де ситуація є кращою, ніж у тій країні. Якщо людина прибуває з таких країн, необхідність обсервації / cамоізоляції відпадає.

Списки обох зон зазвичай оновлюють що два тижні.

В Угорщині є також “проміжний етап” – “жовтий список”, людей, які прибувають звідти, теж перевірятимуть. До нього належать, серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Великобританія

Читайте також  “Cкaжy як є, зaкiнчeння вiйнu тa пoвeрнeння вciх нaшuх тeрuтoрiй мoжлuвe пicля тoгo, як..!” Зeлeнcькuй звeрнyвcя дo yкрaїнцiв

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело