Вагітна у 13: На Львівщині школярка завагітніла від односельчанина. Сусіди і однокласники в шоці!

13-річна школярка в одному із сіл Кам’янка-Бузького району Львівської області завагітніла від старшого на два роки односельця. Майже 8 місяців їй вдавалося приховувати свою вагітність від вчителів та односельців.

 

Її мати про все знала, але також нічого і нікому не говорила. До того ж, мати вагітної дівчинки відмовилася писати заяву на ймовірного батька-школяра і в усьому звинувачує свою дочку.

У п’ятницю, 21 лютого, сільський голова розповів, що у їх село вже приїжджали працівники поліції з сектора ювенальної превенції.

«У нас в селі вже всі про це знають. Була поліція, всіх опитували, що і до чого. У селі про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше ходили тільки чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання «в лоб», ну і вона підтвердила, що це правда ».

Вагітна школярка зараз навчається у 8 класі сільської школи і досі в стані відвідувати заняття.

У школі, де навчаються майбутні батьки, про дівчинку відгукуються з доброї сторони. Директор школи розповіла, що восьмикласниця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо. Дівчинка дуже добра і має кілька близьких подруг.

Сім’я, з якої дівчинка — неблагополучна і багатодітна. Зі школяркою живуть – бабуся, мама і ще троє дітей.

Зараз правоохоронці проводять розслідування, а встановлювати батька дитини будуть вже після народження дитини.

Читайте також  На Львівщині мотоцикліст наїхав на візок з немовлям та дворічну дитину

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело