Циклон познущається з українців, зима і весна зійдуться в сутичці: яким областям не пощастить

На Україну насувається новий циклон по імені Zehra, який принесе з собою дощ і мокрий сніг

 

Про це повідомила популярний синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Politeka. За її словами, циклон Zehra насувається на Україну з Данії. Він принесе з собою атмосферні фронти.

Згідно з прогнозами, в четвер, 27-го лютого, в більшості областей України очікується волога погода з дощами. У західних областях дощ з мокрим снігом. Відзначається, що температура повітря в різних регіонах України буде відрізнятися. На Заході буде кліматична зима з мокрим снігом і похолоданням до 2-6 градусів тепла, а в південні і східні регіони країни прийде весна. Температура повітря підніметься до 10-15 градусів тепла. У центральних регіонах країни погода також буде весняною.

Незважаючи на теплу погоду, в деяких регіонах буде вітряно. Сильний вітер і штормові пориви очікуються в Запоріжжі, Криму, Дніпрі, а також у Миколаївській, Донецькій та Луганській областях.

Як пояснює Діденко, опади будуть йти із Заходу на Схід, тому східні регіони в першій половині дня ще будуть сухими, але до вечора і там очікуються дощі. На Заході й в північних регіонах дощі пройдуть вранці, а до вечора заспокояться.

У столиці України 27-го лютого очікується дощ. Температура повітря у Києві знизиться до 6 градусів тепла.

За словами Діденко, п’ятниця та вихідні дні будуть прохолодними, а з понеділка в Україні знову потеплішає.

Читайте також  До України наближається антициклон: яkу пoгоду oчікувати на травневі свята

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело