“До останнього тримав його на руках до приїзду лікарів”: російський актор загuнув у вуличній бiйцi

Підліток на ім’я Іван став учасником вуличної бійки. В результаті конфлікту хлопчикові нанесли ножове поранення в шию. Врятувати його лікарям не вдалося. Вбивцю юного актора, вже затримали.

 

Пізно ввечері 29 січня в Волгограді розігралася справжня трагедія: юнак на ім’я Іван став жертвою вуличної бійки. Разом з двоюрідним братом він повертався з коледжу, коли випадково зачепив плечем перехожого. Це і стало причиною конфлікту: на відео з камер спостереження видно, як Іван та його опонент спочатку сперечаються, а потім починають битися.

У якийсь момент перехожий дістав ніж і різанув хлопчика по горлу. Родич Івана одразу ж викликав швидку. Постраждалого негайно госпіталізували, але врятувати його так і не вдалося.

Тітка загиблого розповіла в соціальних мережах, що у хлопчика не було мами. Його батько працював в іншому місті, тому вихованням Вані займалася переважно бабуся.

«Ти назавжди в моєму серці, мій коханий! Мій улюблений синочок. Ваня практично жив у мене. З моїм сином вони брати і кращі друзі. Вчора вони були разом. Ваню вбили на очах сина. Він тримав його на руках до приїзду лікарів», – розповіла тітка Світлана.

Викладачі в коледжі і друзі відгукуються про Івана тільки позитивно. За словами педагогів, хлопчик був дуже допитливим і відповідальним. Юнак робив перші кроки в акторській професії. Він знімався в кіножурналі «Єралаш

Читайте також  "У них було два плани": Арестович заявив, що від кінця жовтня знав, що Росія вторгнеться до України

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело