“Росія – наш партнер”: чому в Києві виник переполох через бігборди

У Києві 29 січня з’явилися провокаційні бігборди про партнерство України з Російською Федерацією. Авторство приписали одному з підприємців, сім’я якого запевняє – жодного відношення до такої “реклами” вони не мають.

 

Про це повідомили користувачі у Facebook, опублікувавши відповідні фото і відео. Зокрема, борди були помічені біля станції метро Житомирська та на Позняках. Їхнє авторство приписали бізнесменові Олегу Катющенку, фото якого розмістили на банері з текстом російською мовою: “Росія – наш головний стратегічний партнер”.

OBOZREVATEL зв’язався з сином Олега Костянтином. Про те, що в місті стали з’являтися рекламні щити з його батьком, він дізнався вночі від знайомих. Хлопець запевняє: що розміщена напис – провокація, при цьому ні він, ні його батько не мають до цього ніякого відношення.

Ми навіть не знаємо, як на це реагувати. Але зрозумійте, мій батько ніколи ніяких бігбордів собі не замовляв. І коли він це все побачив, був здивований не більше мого”, – сказав нам Костянтин Олегович.

Він допускає, що батько міг комусь перейти дорогу. “Можливо, це чиясь помста. Але ніяких конфліктів в бізнесі у нас не було. Це щось перше і несподіваний

Катющенко є засновником будівельної компанії “Холлі Індастріал”, а його дружина Інна – президент компанії “Едіпресс Медіа” (журнал “Viva”).

У Києві з'явилися провокаційні бігборди

У Києві з'явилися провокаційні бігборди

Читайте також  Долар стрімко виросте, а гривня знеціниться: експерт дав несподіваний прогноз про курс валют

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело