“Надзвичайно красива жінка”: Пішла з життя відома українська телеведуча. Колеги і учні не можуть повірити

На 82 році пішла з життя Ніна Сафронова, яка віддала чотири десятиліття викладацькій діяльності на кафедрі театрознавства Харківського національного університету мистецтв.

Про це повідомив колишній учень покійної Олександр Аннічєв.

“Сьогодні стало відомо, що на 82 році пішла з життя Ніна Володимирівна Сафронова, яка віддала чотири десятиліття викладацькій діяльності на кафедрі театрознавства Харківського національного університету мистецтв.

Ми полюбили її відразу ж.

Наше життя летить як швидкий поїзд, в якому кожен рік – метафоричне купе. А кожне десятиліття – вагон поїзда, до якого входять і з якого виходять попутники у нашому житті. З одними ми продовжуємо довгий шлях, а потім засмучуємося, коли вони залишають нас, залишаючись в пам’яті, а про інших перестаємо думати, як тільки за ними закриються вхідні двері …

Для багатьох учнів Ніна Володимирівна залишається саме тим супутником, з яким не хочеться розлучатися “, – йдеться в повідомленні Аннічева.

Довідка

Сафронова народилася 29 жовтня 1938 року в Сальцах (Ленінградська обл.). Кінознавець. У 1970 закінчила сценарно-кінознавчий факультет ВДІКу. Працювала редактором Харківської обласної контори кінопрокату і в Харківському обласному управлінні кінофікації. У 1968-1988 працювала на Харківській обласній студії телебачення автором і ведучою телепередач “На екранах Харкова” (1973-1990) і “Світло далекої зірки” (середина 1990-х). З 1975 вела педагогічну роботу в Харківському інституті мистецтв (кафедра театрознавства).

Читайте також  У США розбився літак: усі пасажири загинули

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело