Коломойський повернеться до України: “Чекаю на символ”

Коломойський повернеться до України: “Чекаю на символ”
“Не хочу Порошенку статистику покращувати”

Український олігарх Ігор Коломойський готується повернутися до України з Ізраїля після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Про це він розповів у інтерв’ю “Bihus.info”.

Чекаю на офіційне оголошення. Символ чекаю. Бо скажуть, що повернувся при Порошенку, а не Зеленському… Не хочу Порошенку статистику покращувати. Тому що казатимуть, скільки олігархів повернулися за Порошенка – Коломойський, один є. Я хочу щоб рахунок на табло змінився і моє повернення записали на рахунок Зеленського”, – заявив олігарх.

Також Коломойський додав, що у його стосунках із олігархом Рінатом Ахметовим нічого не зміняться після інавгурації Зеленського.

“У нас з ним десятиліттями рівні хороші стосунки, коректні. Але це не заважає нам сваритися з якихось питань”, – резюмував олігарх.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський стверджує, що у нього не було ніякої угоди з Нацбанком і українським урядом про націоналізацію Приватбанку.

Читайте також  “Сьогодні вночі моє Янголятко покинуло нас”: Померла 19-річна Настя, яка випала з вікна багатоповерхівки. Батьки вбиті горем

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -