У ПриватБанку почали блокувати картки українців

ПриватБанк в черговий раз потрапив в гучний скандал

Негативний відгук від клієнта був опублікований на порталі Мінфін.

За словами клієнта, оператор самовільно, перевищивши свої повноваження і за особистим переконанням заблокувала операцію і, як наслідок, заблокувала доступ до особистих засобів.

“Сьогодні 21 вересня близько 1 години назад оператор call – центру 3700 Приватбанку Шаталюк Діана самовільно, перевищивши свої повноваження і за особистим переконанням заблокувала операцію (звернення 21.09 о 21.09 по часу-прям збіг) і, як наслідок, заблокувала доступ до особистих засобів. На всі питання, уточнюючі особистість, крім електронної адреси, були дані вірні відповіді. Діана Шаталюк порахувала це достатньою підставою для блокування карти. Розмова з нею близько 1 години ні до чого не привів “, – скаржиться клієнт банку.

“Смію зауважити, що є клієнтом Привату більше 10 років. В тому числі і моя компанія (ТОВ). За цей час подібна ситуація виникає вперше. Я обурений і вкрай розчарований тому провести дану операцію і скористатися СВОЇМИ ОСОБИСТИМИ ЗАСОБАМИ саме в даний момент мені було вкрай необхідно. у зв’язку з цим буду змушений по-перше для початку звернутися в відділенні для спроби все ж розблокувати картку (хоча прочитав, що це здебільшого можливо тільки через суд), а по-друге – буду розглядати інший конкурентний банк для обслуг ивания як особистих рахунків, так і моїй компанії. До сьогоднішнього дня таких думок не виникало “, – уклав він.

ПриватБанк стандартно відреагував на гнівний відгук і пообіцяли розібратися в даній ситуації.

Читайте також  «Мамо, коли мене випустять?»: Мати Василя Гнатюка розповіла про перебування сина у СIЗО

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -