Екстрасенс Макс Гордєєв розповів прогноз на 24 серпня. Чого нам очікувати?…

За словами зіркового медіума, Росія спробує зламати Україну.

 

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв дав прогноз для України на 24 серпня. За його словами, це буде складний і небезпечний для нас день.

За його словами, диктатор Володимир Путін зіпсує нам свято – День незалежності. Він зазначив, що варто очікувати “прильотів” по всій Україні, а станеться це з самого ранку.

“Це обов’язково буде вранці, тобто коли ми спимо: шоста ранку, з чотирьох до шести ранку – це завжди відбувається саме в цей час. Тому дуже небезпечно буде в цей період”, – сказав Гордєєв в інтерв’ю “Главреду”.

Він додав, що у війні все ж переможе саме Україна, а Росія вже почала програвати.

“Тому що вони (Росія, – УНІАН) вже програють, вони вже це знають, вони вже це відчувають. І, звичайно, їх просто там розриває, їх усіх трясе, тому що вони з кожним днем стають все гірше-гірше-гірше. Люди там потроху, начебто, прокидаються, але навряд чи таке трапиться. Ми бачимо ситуацію, яку ми виграємо, я реально відчуваю цю енергію перемоги, я вже її відчуваю”, – підкреслює він.

Читайте також  Якщо не втримають, "посиплеться" уся лінія оборони: Арестович назвав ділянку фронту, куди РФ стягує армію

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело