Без українців і їм подібних: у Польщі вибухнув скандал через оголошення про роботу

Ресторан не хотів брати на роботу кухарів із України.

Ресторан у Ґдині оскандалився через розміщене в інтернеті оголошення щодо роботи. У ньому містилася засторога про те, що заклад відмовляється брати у штат вихідців із України.

Поширене в соцмережах оголошення попереджало, що заклад шукає кухарів, але zero Ukraińców czy innych podobnych – “нуль українців чи інших подібних”. Негативний розголос призвів до того, що ситуацією зацікавився польський центр відстеження расистської і ксенофобської поведінки. Його представник Конрад Дульковський анонсував звернення до прокуратури щодо злочину – публічного розпалювання ненависті на національному ґрунті. Також рестораном може зацікавитися польська інспекція праці.

Представник власника ресторану адвокат Лукаш Ковальський оприлюднив заяву, з якої випливає, що скандальне оголошення є виявом необдуманого рішення лише однієї людини та було розкритиковане справедливо. “Ми переконані, що автор оголошення також оприлюднить відповідне вибачення”, – заявив юрист і додав, що ситуація викликала хвилю ненависті, спрямованої проти працівників і власників ресторану, включно із погрозами спалити заклад.

 

 

 

Читайте також  Польські роботодавці на 200 тисяч гривень “кинули” українського заробітчанина

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...