Пенсіонер збирав розвідувальну інформацію: На Львівщині СБУ викрила шпигунську мережу

Контррозвідники Служби безпеки затримали у Львівській області пенсіонера, який збирав розвіддані для спецслужб Росії. Він керував однією з громадських організацій і був завербований у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави», — сказано в повідомленні.

Всі зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який за «документами» був дипломатом генконсульства Росії у Львові.

Пенсіонеру вже повідомили про підозру у державній зраді, а «дипломат» оголошений персоною нон грату. На вимогу українського МЗС він залишив країну.

Раніше стало відомо, що служба безпеки викрила колишнього чиновника Міністерства внутрішніх справ на співпрацю з Федеральною службою безпеки Росії.

СБУ затримала експрацівника МВС за підозрою у шпигунстві для російських спецслужб. За завданням «куратора» агент через особисті зв’язки збирав розвідувальні дані про ситуацію в Запоріжжі. Отриману інформацію він передавав представнику російської спецслужби, коли їздив у анексований Крим під приводом вирішення сімейних питань.

Читайте також  Біла труна, квіти і море сліз: під Львовом поховали таємниче загиблу у ванній школярку

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -