Буде ще одна медаль? Беленюк насилу вийшов до півфіналу Олімпіади

Срібний призер Ріо 2016 переміг алжирця за рівного рахунку

На Олімпійських іграх 2020 на Токіо проходять змагання в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограм.

Україна в цій дисципліні представляє Жан Беленюк, який раніше в поєдинку 1/8 фіналу впевнено переміг Зурабі Датунашвілі з Грузії (3: 1) , взявши реванш за поразку на чемпіонаті Європи-2021.

У чвертьфіналі суперником Беленюк був Башир Сід Асара, що представляє Алжир. Суперник узяв одне очко в першому періоді, Жан у другому відповів тим же.

Після закінчення шести хвилин рахунок був 1: 1, але перемога в сутичці була присуджена Беленюк, оскільки він взяв бал останнім.

Нагадаємо, раніше дуже схожу перемогу у ваговій категорії до 67 кілограм здобув 22-річний українець Парвіз Насибов , пройшовши на шляху до півфіналу представника ОКР.

У півфіналі суперником Беленюк буде хорват Іван Гуклек. Поєдинок відбудеться сьогодні, 3 серпня.