Унікальна рептилія-мутант налякала рейнджерів: 3 ока і 40 сантиметрів в довжину

У Північній Австралії сфотографували незвичайну змію з трьома очима і однією головою

Рейнджери служби парків і дикої природи Північної території Австралії на власні очі побачили щось неймовірне і унікальне. Вони сфотографували незвичайну змію з трьома очима, довжина якої сягає 40 сантиметрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Nothern Territory Parks and Wildlife.

Змію виявили на шосе Arnhem Highway у невеликому містечку Шалтай-Ду на північній території Австралії, яке розташоване в 40 кілометрах від Дарвіна. Вона отримала звичайне ім’я – Монті Пайтон. Фахівці зробили рентген, і він показав, що рептилія має не дві зрощені голови, а одну. При цьому в черепі розташована ще одна додаткова очниця, що досить незвично. Вчені відзначили, що плазун, ймовірно, так розвивався ще під час ембріональної стадії, тобто, він таким і народився. Існує дуже маленька вірогідність того, що третє око з’явилося під впливом навколишнього середовища.

Користувачі відзначили, що ця змія могла б бути чудовим детективом.

Багато хто вважає рептилію досить милою. Один з користувачів порівняв її з чарівним грибом. А студентів-ветеринарів зацікавив рентгенівський знімок.

Серпентологт Брайан Фрай розповів про подію:

“Раніше я ніколи не бачив змію з трьома очима, але в нашій лабораторії є двоголовий кобровий пітон. Це просто інший вид мутації, що нагадує той, що ми бачимо з сіамськими близнюками”.


Нагадаємо, дослідники натрапили на дивну змію, невідому науці, вона атакує не відкриваючи рота.

Читайте також  Прийняв за змію і зарізав серпом: Чоловік жорстоко вбив 5-місячну онуку

Шукайте деталі в групі Facebook