”Так працює бізнес”: Юрист “Кварталу 95” прокоментував скандальну інформацію про Зеленського

Студія “Квартал 95”, художнім керівником якої є шоумен Володимир Зеленський, отримує в Росії гроші тільки як роялті за використання її продукції. Про це ТСН заявив юрист “Кварталу 95” Іван Баканов, коментуючи розслідування програми “Схеми”.

За його словами, сенсації в цьому розслідуванні немає.

“Фірма “Грін Філмс” отримує на території РФ так звані роялті – тобто гроші за використання продукції, авторства в тому числі і Зеленського, що була виготовлена ще до 2014 року. Так працює бізнес у сфері інтелектуальної власності в усьому світі: спочатку ви щось робите, а потім це щось приносить вам гроші. У випадку із Зеленським, у Росії регулярно демонструють фільми, створені за його сценаріями”, – ідеться в сюжеті.

Баканов пояснив, що контракти було укладено до 2021–2023 років.

“Ці контракти стосуються роялті, які одержує ця компанія за вироблені фільми у 2010–2014 роках”, – пояснили у “Квартал 95”.

Нагадаємо, що у сюжеті програми “Схеми” від 17 січня ідеться, що Зеленський продовжує вести кінобізнес у Росії, незважаючи на заяви, що він закрив його 2014 року. Журналісти з’ясували, що у РФ працюють три компанії, засновником яких є кіпрська фірма, яка також є співзасновником ТОВ “Квартал 95”. За даними “Схем”, одна із трьох російських компаній – “Грін Філмс” – продовжує продюсувати фільми й отримала державне фінансування у РФ.

У прес-службі Зеленського заявили, що студія “Квартал 95”, “усвідомлюючи ситуацію, сьогодні ніяких продуктів на території Російської Федерації не виробляє”.

18 січня шоумен заявив, що його компанія не працює в Росії, але продає інтелектуальні права в 21 країну світу.

Читайте також  У Раді бунт проти "післякризового" бюджету-2021 з підвищенням пенсій і доларом 29,1 грн: до чого готуватися

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -