Влада хоче підписати акт капітуляції й здати Україну в полон Кремлю, – Олег Тягнибок

Так нахабно українців ще не обманювали.

Йдучи до влади, Зеленський обіцяв: «питання зняття економічної блокади тимчасово окупованих територій розглядатись не може». Не минуло й двох місяців – призначений Зеленським представник України в Мінську Леонід Кучма пропонує зняти блокаду з ОРДЛО. Бойовики вже погодились. Питання винесуть на розгляд найближчого засідання ТКГ

Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Що це означає? Влада хоче підписати акт капітуляції й здати Україну в полон Кремлю. Бо якщо економічну блокаду ОРДЛО буде знято, війну Путіна проти України оплачуватимуть з бюджету України. Величезний фінансовий тягар упаде з плечей не тільки РФ, а й добре відомого кожному українцю олігарха Ахмєтова, з яким так завзято на словах «бореться» новий Президент. Тепер мільярди на крові українців він зароблятиме без зайвих проблем. Його підприємства в ОРДЛО працюватимуть на нього цілком законно”, – зазначив він.

При цьому наголосив: “А що було би, якби при владі була «Свобода»? Було б ухвалено наші законопроекти №1206, №3213, №0206-1. Окуповані території було б заблоковано повністю. Московський бізнес було б заборонено. Ембарго на московський капітал, товари та послуги було б запроваджено. Активи Московії було б націоналізовано. Кремль загнувся би від фінансових втрат. На Донбасі давно був мир на УКРАЇНСЬКИХ правилах”.

Але, за словами Олега Тягнибока, ці п‘ять років при владі були олігархи. “Минули президентські вибори. І до влади знову прийшли олігархи. Хоча й з іншими прізвищами. Результат – перед нами”, – резюмував він.

 

Читайте також  “Найжахливіший приклад”: Мендель осоромилася за спиною Зеленського (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...