Тепер вже офіційно – “Все буде добре” з Надією Матвєєвою закривається

Тепер вже офіційно – “Все буде добре” з Надією Матвєєвої закривається.

Чому? Пояснила програмний директор СТБ Катерина Шевелюк, пише “КП” в Україні“.

– Ми дуже любимо проект “Все буде добре”, як і будь-який інший, який є власною розробкою телеканалу СТБ, – каже Катерина Шевелюк. – Ми пишаємося результатами, яких він досяг за шість років: це і десятки тисяч практичних порад, виданих в щоденному режимі, і золота кнопка Youtube, і “Добрий знак”, який з’явився завдяки величезному інтересу з боку нашої аудиторії до вибору безпечних продуктів харчування.

Проект став флагманом спонсорства на українському ТБ, тому що легка форма подачі порад і високий кредит довіри до Надії Матвєєвої і до експертів приваблювали сюди відомі бренди. Але, на жаль, рано чи пізно життєвий цикл кожного телепроекту завершується. Рішення про припинення проограми “Все буде добре” є бізнес-рішенням каналу СТБ,

Що стосується подальшої долі Надії Матвєєвої, Катерина Шевелюк каже, що канал зробить все для того, щоб Надя залишалася в команді СТБ:

– Надя – наша зірка. Близька подруга і добра порадниця для наших глядачів. Ми до неї дуже тепло ставимося і не збираємося відпускати.

Зйомки проекту “Все буде добре” закінчаться в листопаді, а фінальний епізод глядачі побачать перед Новим роком – 27 грудня. Всі випуски проекту можна буде дивитися на Youtube-каналі “Все буде добре”.

Читайте також  Холостяк 8: названо ім'я головного героя проекту

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -