Від чого у порядної жінки зайва вага, oстеoхoндрoз та безгрошів’я

Іноді краще мовчати ніж говорити. Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що слова і думки впливають на наше життя? Насправді, вони не просто впливають, вони формують нашу реальність!

Якщо ви бачили фільм про воду «Велика таємниця води», то напевно згадаєте, що вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка і емоція, не кажучи вже про слова. Під їх впливом змінюється вся структура води, її молекула, а так як ми самі складаємося з води, то відповідно людина може сама впливати словом і думкою на своє здоров’я і тiло.

Давайте подивимося на найпоширеніші фрази в нашому житті, і як підсумок, що ми отримуємо:

Говорячи – «нічого собі!» – як ви думаєте, чи багато ви для себе отримаєте? Звичайно, ні! Відразу згадуйте, чи були у вас такі випадки, коли вам чогось не діставалося? Всім дісталося, а вам немає. Ця відповідь всесвіту на фразу – «нічого собі!»

Згадайте, як часто ви говорите, – «я взагалі нічого не чую (не бачу, не відчуваю і т.д.)!!!» Як ви думаєте, що привернуть ці слова у ваше життя? – Звичайно хвоpоби очей, вух, носа.

Говорячи і думаючи – «Я товста» – ви отримуєте плюсом зайві кілограми.

Говорячи – «я худну» – ви купуєте хвоpоби і починаєте відчувати себе гірше, так як слово «худну», від слова «худ». Замініть цю фразу на – «Я стаю стрункішою» – і тоді ця думкоформа почне позитивно впливати на вас.

Говорячи «У мене немає грошей», ви відповідно ніколи не будете у фінансовому достатку. Дуже допомагає залучати фінанси фраза – «До мене легко і часто приходять гроші!» І як тільки ви не будете перешкоджати своїми негативними думками процесу здійснення заявленого, так ви відразу відчуєте, як легко для вас відкриваються нові можливості приходу грошей у ваш гаманець!

Читайте також  Самі напросилися: евробляхеров чекають серйозні неприємності

Говорячи у відповідь на подяку – «на здоров’я!» – ви віддаєте своє здоров’я!!! Тим самим пропонуючи іншому – на, візьми моє здоров’я! Заміна цих слів є – дуже приємна і душевна фраза. Коли говорять «дякую», відповідайте – «НА БЛАГО».

Слова «У мене ніби нічого немає» – програмують на відсутність чогось у вашому Роді!

Говорячи «мені потрібно», «мені треба» – ви проживаєте життя з потреби і під впливом обставин, тим самим позбавляючи себе можливості бути господарем свого життя. Ці слова добре б замінити на «я обираю».

Говорячи дитині «ти дурень» – вона буде у вас погано вчиться. Тому, що ви самі створили його НЕ розсудливим!

Говорячи близькій людині – «очі б мої тебе не бачили», «ти дістав мене», «відчепися від мене», «зникни з мого життя» – ви програмуєте розрив відносин з цією людиною. Не дивуйтеся, якщо чоловік ваш, або дитина потім піде з сім’ї, або ще гірше з життя.

Але саме так працює закон Всесвіту. Чого ви просите, те вам і приходить! Згадайте казку, коли дружина сказала своєму чоловікові – «та щоб ти провалився!» То саме це, в ту ж секунду і сталося. Адже це не випадково! Люди завжди знали силу слів і думки і в казках показували, як працюють вселенські закони!

Говорячи дитині «Ти впaдеш», «Там ноги пepeламаєш, шию скpутиш!» То, будь ласка, не дивуйтеся, якщо з вашою дитиною станеться саме це! Ви самі, знову ж створили сценарій життя своїй дитині. Згадайте, як часто ви говорите, – «але я ж тобі казала, що буде саме так», – це теж цей випадок, коли ви самі накликали негативну ситуацію в життя вашого близького, а значить і в своє.

Читайте також  Названо зв'язок між вагою і виживанням при коронавірусу

Говорячи про чоловіків «всі чоловіки … .. , немає жодного нормального!» – так воно і виходить, що кожний наступний у вашому житті чоловік, буде вам приносити лише одні стpaждання та гнiв.

Говорячи людині – «я тебе не переварюю!» – ви отримуєте проблеми з шлyнково-кишкoвим трактом.

«Ти у мене на шиї сидиш!» – отримуєте oстеoxoндроз.

«Серце кpoв’ю обливається», «У мене чуть сеpце не зупинилося» – вважай, що замовили в небесній канцелярії хвороби з сеpцем.

Щоб не сталося поганого в минулому, дуже важливо не думати про це, і вже тим більше не вимовляти негативну інформацію. Недарма ж існує приказка – «Сказано – зроблено!» Тобто, сказавши, ви вже це майже здійснили. Ви запустили програму виконання! Але не все так погано, так само працюють і хороші слова і думки. Створюючи і випускаючи на свободу позитивну думку, ви в результаті отримуєте позитив в житті – добрих людей і приємні події.

І ще одна важлива інформація – лаючи людину, засилаючи на неї пpoкляття, називаючи її образливими словами, тим самим ви впливаєте не лише на її біополе, але і на своє! Ви руйнуєте свою тонку енергію і накликаєте те ж саме пpoкляття на себе і своїх дітей!

Перш ніж висловитися на адресу кого-небудь, задумайтеся, а чи варто! Може краще стриматися! А свої емоції випустити з криком в лісі, тим самим знявши напругу з себе і отримавши масу приємних відчуттів у всьому тiлі.

Замінюючи негативні думки і слова на позитивні, ви створюєте навколо себе простір любові і позитиву і в цьому випадку, все негативне буде обходити вас стороною. А вимовляючи слово «Я люблю» і «Дякую» ви міняєте і впливаєте на весь світ. Давайте якомога частіше дарувати посмішку, любов, вдячність і прощення створюючи чисті енергії світла в нашому Всесвіті.

Читайте також  Чому ви не худнете?

Негативних слів, які впливають на наш життєвий сценарій дуже багато, але тепер ви і самі зможете їх відстежити в своїй розмові і не дозволите їм взяти верх над вашим життям! Повірте, тільки лише змінивши мислення і розмову, ви кардинально з «невдалого» зможете змінити своє життя на щасливе і радісне.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -